Aydın Yurtlar, Aydın Öğrenci Yurtları, Aydın Kız Yurdu

 

Aydın Erkek Öğrenci Yurtları

Aydın yurtlarının yükseköğrenim olarak yaklaşık %30’unu oluşturan erkek yurtları, erkek öğrenciler için bir avantaj olabilir. Genelde erkek yurtları Nazilli ilçesinde toplanmıştır. Ortaöğretim öğrencilerinin de tercih ettiği yurtlar, kaliteli hizmet anlayışına hizmet etmekteler.  Yurtlar, oda sayıları itibariyle diğer yurtlarda olduğu gibi tek, iki, üç  kişilik ve artarak devam sayılarıyla hizmet veriyorlar. Yurtlara yerleşecek öğrencilerin bunu da göz önünde bulundurması faydalarına olacaktır.

Yurtların hemen hemen hepsinde etüt, dinlenme ve TV salonu bulunuyor. Bazı yurtlarda her odaya özel mini buzdolabı hizmeti dahi verilmekte.  Yurtlarda kameralı güvenlik sistemi, yangın alarmı sistemi mevcut. İstisna olarak okul servisi hizmeti veren yurtlar da mevcut.  Tabii ki oda temizliği, sıcak su gibi imkanlar da öğrencilerin yurtları tercih etmesi için önemli sebepler arasında.  Ayrıca reviri olan yurtlarda hizmet vermekte.

Aydın yurtlarına yerleşecek erkek öğrenciler, sosyal aktivitelerini rahatlıkla sürdürebilecek olanaklara  da sahipler. Ulaşım kolaylığı sağlayan yurtlar, öğrencilerin kolayca eğitim hayatını sürdürebileceği kaliteyi erkek öğrencilerine sunmakta ve onları beklemektedir.

* Yurtlar
* Aydın Yurtları
* Aydın Erkek Öğrenci Yurtları

Site Haritası