Aydın Yurtlar, Aydın Öğrenci Yurtları, Aydın Kız Yurdu

 
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : -

Hamiyet – Osman Gök Kız Öğrenci Yurdu (Aydın)

Aydın’da ev ortamında bahçeli binası ile size ev konforunda yurt hayatı yaşatacak ve eğitim hayatınızdan arta kalan vakitleri en güzel şekilde geçireceğiniz Özel Aydın hamiyet Osman Gök Kız Öğrenci yurdu kız öğrencilere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Yurt binası şehrin gürültüden uzak ve kendisine ait bahçesinin içinde bulunan bir konumdadır. Yurtta öğrenciler için eğitim hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları her türlü imkânlar düşünülmüş ve öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

Öğrenciler yurtta 4 kişilik odalarda kalmakta ve klimalı odalarda dinlenmektedir. Yurt binası tamamen halı ile döşenmiş olup öğrencilerin boş zamanlarında TV seyretme, spor salonunda spor yapma, tenis oynama gibi imkânlardan yararlanma şansları vardır.

Eğitimi daha konforlu hale getirmek için ısınma sorunu olmaması bakımından kaloriferli ısınmanın tercih edildiği yurt binasında öğrenciler dinlenme salonlarında hoş sohbetler yaparak çok güzel bir arkadaş ortamı da oluşturmaktadır.

Veliler açısından da uygun ödeme koşulları ile tercih sebebi olan yurtta kalan öğrenciler eğitim hayatlarını huzurlu ve konforlu bir ortamda geçirmektedir.

İletişim: info@e-yurtlar.com

* Yurtlar
* Aydın Yurtları
* Aydın Kız Öğrenci Yurtları
* Aydın Kız Yurdu

Site Haritası