Aydın Yurtlar, Aydın Öğrenci Yurtları, Aydın Kız Yurdu

 
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : -

Hatice Aynur Ergen Kız Öğrenci Yurdu (Aydın)

Hatice Aynur ergen kız öğrenci yurdu Aydın’da 2. Öğretim olan kız öğrenciler için hizmet veren öğrenci yurdu olma özelliğine sahip tek yurttur. Yurt öğrencilerine temiz ve konforlu 4 kişilik ranza ve baza sistemli odalar sunmaktadır.

Öğrencilerin rahat ders çalışabilmeleri için etüt odaları ve çalışma masası bulunmaktadır. İnternette dilediğince dolaşabilmek ve ödevlerini yapabilmeleri için sınırsız internet hizmeti gibi ayrıcalıklı imkânlar sunmaktadır.

Ayrıca öğrencilerin yurtta rahatça vakit geçirip eğlenebilmeleri için spor salonu, televizyon salonu ve dinlenme salonu bulunmaktadır. Yurtta öğrencilerin rahatça yemek yiyebilecekleri geniş ve ferah bir yemekhanesi bulunmaktadır. Yurt zemini öğrencilerin daha rahat edebilmeleri için parke ve halı ile döşenmiştir.

Hatice Aynur kız öğrenci yurdu öğrencilerin gerek okula yardımcı konferanslar için gerekse sosyal aktiviteler için kullanılmak üzere bulunan klimalı konferans salonu bulunmaktadır. Hatice Aynur kız öğrenci yurdu ayrıcalıkları sadece öğrencilere değil velilere de uygun ödeme koşulları gibi ayrıcalıklar da sunmaktadır.

Daha bir çok imkanlarla aydın kız öğrenci yurdu değerli öğrencilerin hizmetindedir.

İletişim: info@e-yurtlar.com

* Yurtlar
* Aydın Yurtları
* Aydın Kız Öğrenci Yurtları
* Aydın Kız Yurdu

Site Haritası